Yhteydenotot

Malla Heino
koordinaattori
Suomen omaishoidon verkosto
Omaishoitajat ja läheiset -liitto ry

Hämeentie 105 A 18
00550 Helsinki

Puh. 020 7806 518
Matkapuhelin 0400 126 575
malla.heino@omaishoitajat.fi

 

Suomen omaishoidon verkoston työvaliokunnan jäsenet v. 2017-2018

Sisko Aalto,
Suomen Punainen Risti, puheenjohtaja,
sisko.aalto@redcross.fi

Riika Hagman-Kiuru,
Mielenterveysomaisten keskusliitto–FinFami ry,
riika.hagman-kiuru@finfami.fi

Tuija Kotiranta,
Omaisena edelleen ry,
tuija.kotiranta@omaisenaedelleen.fi

Marja Lehtonen,
Omaishoitajat ja läheiset -liitto ry,
marjalehtonen21@gmail.com

Hanna Mattila,
Suomen Parkinson -liitto ry,
hanna.mattila@parkinson.fi

Jonna Skand,
Folkhälsans Förbund rf,
jonna.skand@folkhalsan.fi

Malla Heino,
Omaishoitajat ja läheiset -liitto ry, sihteeri,
mall.heino@omaishoitajat.fi