Yhteydenotot

Jennamaria Lehtola
suunnittelija
Suomen omaishoidon verkosto
Omaishoitajaliitto ry

Hämeentie 105 A 18
00550 Helsinki

Puh. 020 7806 590
Matkapuhelin 040 6709 332
jennamaria.lehtola@omaishoitajat.fi

 

Suomen omaishoidon verkoston työvaliokunnan jäsenet v. 2017-2018

Sisko Aalto,
Suomen Punainen Risti, puheenjohtaja,
sisko.aalto@redcross.fi

Riika Hagman-Kiuru,
Mielenterveysomaisten keskusliitto – FinFami ry,
riika.hagman-kiuru@finfami.fi

Tuija Kotiranta,
Omaisena edelleen ry,
tuija.kotiranta@omaisenaedelleen.fi

Sari Riskumäki,
Omaishoitajaliitto ry,
sari.riskumaki@netikka.fi

Hanna Mattila,
Suomen Parkinson -liitto ry,
hanna.mattila@parkinson.fi

Jonna Skand,
Folkhälsans Förbund rf,
jonna.skand@folkhalsan.fi

Jennamaria Lehtola,
Omaishoitajaliitto ry, sihteeri,
jennamaria.lehtola@omaishoitajat.fi

 

Suomen omaishoidon verkoston rekisteriseloste (pdf)